marraskuu
pe 24.11. 19:00 Raamattuluokka  Koti: Hirvonen
la 25.11. 11:00 Joulumyyjäiset  Seurojentalo Myyjäisryhmät 1, 2 ja 3
su 26.11. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: D
su 26.11. 16:00 Julkaisuviikko  Rauhanyhdistys
ma 27.11. Isäntäryhmä Väyrynen 
ma 27.11. 18:00 Joulupäivällisen valmistautumispalaveri  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Myyjäisryhmä 2
joulukuu
pe 01.12. 19:00 Raamattuluokka  Ry
su 03.12. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: C
ma 04.12. Isäntäryhmä Luhtaniemi 
ma 04.12. 18:00 Sisarkerho  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: E
ke 06.12. Itsenäisyysjuhla klo?  Tarjoiluryhmä: F
pe 08.12. 19:00 Raamattuokan ja nuorten pikkujoulu  Ry
la 09.12. 18:30 Aikuisten joulupäivällinen  Rauhanyhdistys Myyjäisryhmä 2
su 10.12. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: A
ma 11.12. Isäntäryhmä Vähäkangas 
su 17.12. 16:00 Joulujuhla  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: G
ma 18.12. Isäntäryhmä Mujunen 
ma 25.12. Isäntäryhmä Pekkala 
ti 26.12. 16:00 Seurat  Koti:?
su 31.12. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: H
tammikuu
ma 01.01. Isäntäryhmä Oikarinen. Koulujen loma 
to 04.01. 18:00 Sisarilta  Tarjoiluryhmä: F
su 07.01. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: D
ma 08.01. Isäntäryhmä Kiviranta 
su 14.01. KIRJEMYYJÄISET  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Apuisännät
su 14.01. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: C
ma 15.01. Isäntäryhmä Väyrynen 
ma 15.01. 18:00 Talvimyyjäisten aloituspalaveri  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Myyjäisryhmä 3
la 20.01. Isäntäryhmä HaVä 
la 20.01. 18:00 Talviseurat - viikkomessu  Mäntsälän kirko
la 20.01. 20:00 Talviseurat - iltakylä  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: H
su 21.01. Isäntäryhmät ToLu, TaVä 
su 21.01. 10:00 Talviseurat - messu  Mäntsälän kirkko
ma 22.01. Isäntäryhmä RaMu 
la 27.01. 18:00 Alueellinen sisarilta  Pornaisten Rauhanyhdistys
su 28.01. 11:00 Perhepyhäkoulu  Mäntsälän rauhanyhdistys ry
su 28.01. 11:30 Lounas  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Tarjoiluryhmä: A+C
su 28.01. 13:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 29.01. Isäntäryhmä JaPe 
ma 29.01. 18:00 Maitoisten yhteismyyjäisten aloituspalaveri  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Myyjäisryhmät 1, 2 ja 3
helmikuu
la 03.02. 19:00 lähetysseurat  Mäntsälän kirkko
su 04.02. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: F
ma 05.02. Isäntäryhmä SaOi 
to 08.02. 18:00 Sisarilta  Tarjoiluryhmä: G
la 10.02. 17:00 Talvimyyjäiset  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Myyjäisryhmä 3
su 11.02. 16:00 Vuosikokous  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: C
ma 12.02. Isäntäryhmä TuKi 
su 18.02. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: A
ma 19.02. Isäntäryhmä HaVä 
su 25.02. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: D
ma 26.02. Isäntäryhmä ToLu 
maaliskuu
su 04.03. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 05.03. Isäntäryhmä ToVa 
su 11.03. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 12.03. Isäntäryhmä RaMu 
su 18.03. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 19.03. Isäntäryhmä JaPe 
su 25.03. 16:00 Seurakuntapäivä  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 26.03. Isäntäryhmä SaOi 
huhtikuu
su 01.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 02.04. Isäntäryhmä TuKi 
su 08.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 09.04. Isäntäryhmä HaVä 
ma 09.04. 18:00 Vapputapahtuman aloituspalaveri  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Myyjäisryhmä 1
su 15.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 16.04. Isäntäryhmä ToLu 
su 22.04. KIRJEMYYJÄISET  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Apuisännät
su 22.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 23.04. Isäntäryhmä TaVä 
su 29.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 30.04. Isäntäryhmä RaMu 
toukokuu
ti 01.05. 12:00 Vapputapahtuma  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Myyjäisryhmä 1
su 06.05. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 07.05. Isäntäryhmä JaPe 
la 12.05. 18:00 Yksityistilaisuus  Rauhanyhdistys
su 13.05. 16:00 Äitienpäiväseurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
su 20.05. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 21.05. Isäntäryhmä TuKi 
su 27.05. 11:00 Pyhäkoulu  Mäntsälän rauhanyhdistys ry
su 27.05. 11:30 Lounas  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Tarjoiluryhmä:
su 27.05. 13:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä:
ma 28.05. Isäntäryhmä HaVä 
kesäkuu
su 03.06. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 04.06. Isäntäryhmä ToLu 
su 10.06. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 11.06. Isäntäryhmä TaVä 
su 17.06. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 18.06. Isäntäryhmä RaMu 
ma 25.06. Isäntäryhmä JaPe 
pe 29.06. Suviseurat 
la 30.06. Suviseurat 
heinäkuu
su 01.07. Suviseurat  Rauhanyhdistys
ma 02.07. Suviseurat 
ma 02.07. Isäntäryhmä SaOi 
su 08.07. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 09.07. Isäntäryhmä TuKi 
su 15.07. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 16.07. Isäntäryhmä HaVä 
su 22.07. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 23.07. Isäntäryhmä ToLu 
su 29.07. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 30.07. Isäntäryhmä TaVä 
elokuu
su 05.08. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 06.08. Isäntäryhmä RaMu 
su 12.08. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 13.08. Isäntäryhmä JaPe 
su 19.08. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 20.08. Isäntäryhmä SaOi 
su 26.08. 17:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 27.08. Isäntäryhmä TuKi 
syyskuu
ma 03.09. Isäntäryhmä HaVä 
ma 10.09. Isäntäryhmä ToLu 
ma 17.09. Isäntäryhmä TaVä 
ma 24.09. Isäntäryhmä RaMu 
la 29.09. 18:00 Rippikoulun kodinilta Espoossa  Espoon Rauhanyhdistys
lokakuu
ma 01.10. Isäntäryhmä JaPe