Muuttuneet tapahtumat
ma 05.03. 18:00 Sisarilta Rauhanyhdistys Alustaja: Leena Junes ,Porvoosta.
to 05.04. 18:00 Sisarilta Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: F Naisille ja yli 12 vuotiaille tytöille, alustaja: Veijo Paaso
to 03.05. 18:00 Sisarilta Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: H
la 05.05. 18:00 Seurat (englanniksi) Rauhanyhdistys Lauri Nevala (USA)
helmikuu
su 25.02. 16:00 Perhepyhäkoulu ja seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: G
ma 26.02. Isäntäryhmä ToLu 
ti 27.02. 18:00 Päiväkerho 
maaliskuu
pe 02.03. 19:00 Raamattuluokka 
la 03.03. 19:00 Nuorten ilta  kodissa
su 04.03. 15:30 Pyhäkoulu  Rauhanyhdistys
su 04.03. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: E
ma 05.03. Isäntäryhmä ToVa 
ma 05.03. 18:00 Sisarilta  Rauhanyhdistys Alustaja: Leena Junes ,Porvoosta.
ti 06.03. 18:00 Päiväkerho 
pe 09.03. 19:00 Raamattuluokka 
la 10.03. 18:30 Veljien Ilta Pelkosella  Pelkonen Tarjoiluryhmä: D
su 11.03. 15:30 Pyhäkoulu 
su 11.03. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: F
ma 12.03. Isäntäryhmä RaMu 
ti 13.03. 18:00 Päiväkerho 
pe 16.03. 19:00 Raamattuluokka 
su 18.03. 15:30 Pyhäkoulu 
su 18.03. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: G
ma 19.03. Isäntäryhmä JaPe 
ti 20.03. 18:00 Päiväkerho 
pe 23.03. 19:00 Raamattuluokka 
su 25.03. 16:00 Seurakuntapäivä  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: H
ma 26.03. Isäntäryhmä SaOi 
ti 27.03. 18:00 Päiväkerho 
huhtikuu
su 01.04. 15:30 Pyhäkoulu 
su 01.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: C
ma 02.04. Isäntäryhmä TuKi 
ti 03.04. 18:00 Päiväkerho 
to 05.04. 18:00 Sisarilta  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: F Naisille ja yli 12 vuotiaille tytöille, alustaja: Veijo Paaso
pe 06.04. 19:00 Raamattuluokka 
su 08.04. 15:30 Pyhäkoulu 
su 08.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: A
ma 09.04. Isäntäryhmä HaVä 
ma 09.04. 18:00 Vapputapahtuman aloituspalaveri  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Myyjäisryhmä 1
ti 10.04. 18:00 Päiväkerho 
pe 13.04. 18:00 Yhteistyöseminaari  Jämsän kristillinen opisto
pe 13.04. 19:00 Raamattuluokka 
la 14.04. 08:00 Yhteistyöseminaari  Jämsän kristillinen opisto
la 14.04. 19:00 Veljien Ilta 
su 15.04. 15:30 Pyhäkoulu 
su 15.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: D+G
ma 16.04. Isäntäryhmä ToLu 
ti 17.04. 18:00 Päiväkerho 
pe 20.04. 19:00 Raamattuluokka 
la 21.04. 19:00 Nuorten ilta  kodissa
su 22.04. KIRJEMYYJÄISET  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Apuisännät
su 22.04. 15:30 Pyhäkoulu 
su 22.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: E
ma 23.04. Isäntäryhmä TaVä 
ti 24.04. 18:00 Päiväkerho 
pe 27.04. 19:00 Raamattuluokka 
su 29.04. 16:00 Perhepyhäkoulu ja seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: D
ma 30.04. Isäntäryhmä RaMu 
toukokuu
ti 01.05. EI PÄIVÄKERHOA 
ti 01.05. 12:00 Vapputapahtuma  Mäntsälän rauhanyhdistys ry Myyjäisryhmä 1
to 03.05. 18:00 Sisarilta  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: H
pe 04.05. 19:00 Raamattuluokka 
la 05.05. 18:00 Seurat (englanniksi)  Rauhanyhdistys Lauri Nevala (USA)
su 06.05. 15:30 Pyhäkoulu 
su 06.05. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: G
ma 07.05. Isäntäryhmä JaPe 
pe 11.05. 19:00 Raamattuluokka - retki? 
la 12.05. 18:00 Yksityistilaisuus  Rauhanyhdistys
su 13.05. 16:00 Äitienpäiväseurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: Ei kahvitusta
su 20.05. 16:00 Kevätjuhla  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: E
ma 21.05. Isäntäryhmä TuKi 
la 26.05. Kytäjän kevätseurat  Kytäjän kirkko
su 27.05. Kytäjän kevätseurat  Kytäjän kirkko
ma 28.05. Isäntäryhmä HaVä 
kesäkuu
su 03.06. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: D
ma 04.06. Isäntäryhmä ToLu 
su 10.06. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: C
ma 11.06. Isäntäryhmä TaVä 
su 17.06. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: F
ma 18.06. Isäntäryhmä RaMu 
pe 22.06. 16:00 Juhannusseurat  Maitoisten leirikeskus Maitoisten leirikeskus, Maitoistentie 471, 12100 Hausjärvi
la 23.06. 10:00 Juhannusseurat  Maitoisten leirikeskus Maitoisten leirikeskus, Maitoistentie 471, 12100 Hausjärvi
ma 25.06. Isäntäryhmä JaPe 
pe 29.06. Suviseurat 
la 30.06. Suviseurat 
heinäkuu
su 01.07. Suviseurat  Rauhanyhdistys
ma 02.07. Suviseurat 
ma 02.07. Isäntäryhmä SaOi 
su 08.07. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: H
ma 09.07. Isäntäryhmä TuKi 
su 15.07. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: A
ma 16.07. Isäntäryhmä HaVä 
su 22.07. Opistoseurat Keuruulla 
ma 23.07. Isäntäryhmä ToLu 
su 29.07. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: C
ma 30.07. Isäntäryhmä TaVä 
elokuu
su 05.08. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: D
ma 06.08. Isäntäryhmä RaMu 
su 12.08. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: E
ma 13.08. Isäntäryhmä JaPe 
la 18.08. Kesäseurat Järvenpäässä  Järvenpää
su 19.08. Kesäseurat Järvenpäässä  Järvenpää
ma 20.08. Isäntäryhmä SaOi 
su 26.08. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tarjoiluryhmä: F
ma 27.08. Isäntäryhmä TuKi 
syyskuu
su 02.09. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys
ma 03.09. Isäntäryhmä HaVä 
su 09.09. Perhepyhäkoulu ja seurat 
ma 10.09. Isäntäryhmä ToLu 
ma 17.09. Isäntäryhmä TaVä 
pe 21.09. 18:00 Jäsenyhdistyskurssi  Jämsän kristillinen opisto
la 22.09. 08:00 Jäsenyhdistyskurssi  Jämsän kristillinen opisto
la 22.09. 19:00 Veljien Ilta  ??
su 23.09. 08:00 Jäsenyhdistyskurssi  Jämsän kristillinen opisto
ma 24.09. Isäntäryhmä RaMu 
la 29.09. 18:00 Rippikoulun kodinilta Espoossa  Espoon Rauhanyhdistys
lokakuu
ma 01.10. Isäntäryhmä JaPe 
ti 02.10. 19:00 lähetysseurat  Mäntsälän kirkko
la 06.10. 18:00 Rippikoulun kodinilta Nurmijärvellä  Nurmijärven rauhanyhdistys
su 07.10. Seurakuntapäivä  Rauhanyhdistys
ma 08.10. Isäntäryhmä SaOi 
ma 15.10. Syysloma 
ma 15.10. Isäntäryhmä TuKi 
ma 22.10. Isäntäryhmä HaVä 
ma 29.10. Isäntäryhmä ToLu 
marraskuu
ma 05.11. Isäntäryhmä TaVä 
ma 12.11. Isäntäryhmä RaMu 
ma 19.11. Isäntäryhmä JaPe 
ma 26.11. Isäntäryhmä SaOi 
joulukuu
ma 03.12. Isäntäryhmä TuKi 
ma 10.12. Isäntäryhmä HaVä 
ma 17.12. Isäntäryhmä ToLu 
ma 24.12. Isäntäryhmä TaVä 
ma 31.12. Seurat 
ma 31.12. Koulujen loma 
ma 31.12. Isäntäryhmä RaMu