Tulosta
marraskuu
ke 22.11. 17:30 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
pe 24.11. 18:00 Nupe  Rauhanyhdistys
pe 24.11. 18:00 Miesten pikkujoulu Livolla  Piilolantie 70, Livo Tervetuloa! t. Toimikunta
su 26.11. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 26.11. 16:00 Julkaisuilta  Rauhanyhdistys Seppo Leppänen
ke 29.11. 10:00 Varttuneiden kerho  Ranuan kr. kansanopisto
ke 29.11. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
joulukuu
la 02.12. 11:00 Joulumyyjäiset  Rauhanyhdistys Arvo Niskasaari
su 03.12. 10:00 Perhekirkko  Seurakuntatalo
su 03.12. 14:00 Seurat  Kurenkartano Urpo Illikainen
su 03.12. 14:30 Seurat  Lakkari Jukka Jaakkola
su 03.12. 15:00 Seurat  Yläkartano Urpo Illikainen
su 03.12. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Kari Hirvasniemi, Ali Viinikka
ke 06.12. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
su 10.12. 16:00 Joulujuhla  Rauhanyhdistys Valtteri Laitila
ti 12.12. 18:30 Naistenilta  Rauhanyhdistys
ke 13.12. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
la 16.12. 19:00 Nuortenilta  Rauhanyhdistys
su 17.12. 14:00 Seurat  Hirsikartano Seppo Leppänen
su 17.12. 15:00 Seurat  Koivukoti Seppo Leppänen
su 17.12. 16:00 Joululauluilta  Rauhanyhdistys Samuli Leppänen
ke 20.12. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ti 26.12. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Risto Lauhikari, Iivari Jurmu
tammikuu
ma 01.01. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Timo Liikanen, Urpo Illikainen
su 07.01. 10:00 Perhekirkko  Seurakuntatalo
su 07.01. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 07.01. 14:00 Seurat  Kurenkartano Timo Lyytikäinen
su 07.01. 14:30 Seurat  Lakkari Mikko Tuohimaa
su 07.01. 15:00 Seurat  Yläkartano Timo Lyytikäinen
su 07.01. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Mikko Tuohimaa, Simo Kinnunen
ti 09.01. 13:00 Varttuneiden kerho  Rauhanyhdistys
ke 10.01. 17:30 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
pe 12.01. 18:30 Aviopuolisoilta  Rauhanyhdistys
la 13.01. 19:00 Nuortenilta  Rauhanyhdistys
su 14.01. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 14.01. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Kari Louhisalmi, Vesa Turpeinen
ke 17.01. 17:30 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
pe 19.01. 18:30 Miestenilta  Rauhanyhdistys
su 21.01. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 21.01. 14:00 Seurat  Hirsikartano Jukka Jaakkola
su 21.01. 15:00 Seurat  Koivukoti Jukka Jaakkola
su 21.01. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Arvo Niskasaari, Jukka Jaakkola
ke 24.01. 17:30 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
pe 26.01. 18:00 Nupe  Rauhanyhdistys
su 28.01. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 28.01. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Pertti Ervasti, Manne Tyni
ke 31.01. 17:30 Päiväkerho  Rauhanyhdistys