Tulosta
tammikuu
ke 25.01. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 25.01. 18:00 raamattuluokka nuoremmat  Koti
pe 27.01. 18:00 Nuorten perjantai  Rauhanyhdistys Raamattu/keskustelutuokion aihe: Minun perheeni
su 29.01. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 29.01. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Risto Lauhikari, Arvo Niskasaari
helmikuu
ke 01.02. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 01.02. 18:00 raamattuluokka molemmat ryhmät  Rauhanyhdistys
su 05.02. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 05.02. 13:30 Seurat  Tuohikoti Jukka Jaakkola
su 05.02. 14:00 Seurat  Kurenkartano Simo Kinnunen
su 05.02. 14:30 Seurat  Lakkari Jukka Jaakkola
su 05.02. 15:00 Seurat  Yläkartano Simo Kinnunen
su 05.02. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Ilari Kinnunen, Tapani Impiö
ti 07.02. 13:00 Varttuneiden kerho  Rauhanyhdistys
ti 07.02. 18:30 Sisarilta  Rauhanyhdistys
ke 08.02. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 08.02. 18:00 raamattuluokka molemmat ryhmät  Kodit
la 11.02. 19:00 Nuortenilta  Rauhanyhdistys
su 12.02. 13:00 Vuosikokous  Rauhanyhdistys
ke 15.02. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 15.02. 18:00 raamattuluokka molemmat ryhmät  Kodit
pe 17.02. 18:00 Myyjäiset  Rauhanyhdistys Miehet järjestää
su 19.02. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 19.02. 14:00 Seurat  Kielokoti Jukka Lehto
su 19.02. 15:00 Seurat  Koivukoti Jukka Lehto
su 19.02. 16:00 Lähetysseurat  Seurakuntatalo Simo Kinnunen, Jukka Jaakkola
ke 22.02. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 22.02. 18:00 raamattuluokka nuoremmat  Kodit
pe 24.02. 18:00 Nuorten perjantai  Rauhanyhdistys Raamattu/keskustelutuokion aihe:Anteeksiantamus antaa uuden mahdollisuuden
su 26.02. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 26.02. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Arto Lohi, Mikko Karjalainen
maaliskuu
ke 01.03. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 01.03. 18:00 raamattuluokka molemmat ryhmät  Koti
su 05.03. 12:00 Pyhäkoululaisten mäenlasku  Rajamaan ranta
ti 07.03. 13:00 Varttuneiden kerho  Rauhanyhdistys
ti 07.03. 18:30 Sisarilta  Rauhanyhdistys
ke 08.03. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
la 11.03. 19:00 Nuortenilta  Rauhanyhdistys
su 12.03. 13:00 Lasten seurat ja laulutuokio   Erkki Tuovinen
ke 15.03. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 15.03. 18:00 raamattuluokka molemmat ryhmät  Rauhanyhdistys
pe 17.03. 18:30 Weljien ilta  Rauhanyhdistys
su 19.03. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 19.03. 14:00 Seurat  Kielokoti Urpo Illikainen
su 19.03. 15:00 Seurat  Koivukoti Illikainen Urpo
su 19.03. 15:00 Seurat  Koivukoti Urpo Illikainen
su 19.03. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tauno Kujala, Urpo Illikainen
ke 22.03. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 22.03. 18:00 raamattuluokka molemmat ryhmät  Kodit
pe 24.03. 18:30 Weljien ilta  Rauhanyhdistys
su 26.03. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 26.03. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Tapio Mustonen, Teuvo Timlin
ke 29.03. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 29.03. 18:00 raamattuluokka nuoremmat  Koti
pe 31.03. 18:00 Nuorten perjantai  Rauhanyhdistys Raamattu/keskustelutuokion aihe: Vapaa aika
huhtikuu
su 02.04. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
su 02.04. 13:30 Seurat  Tuohikoti Eero Illikainen
su 02.04. 14:00 Seurat  Kurenkartano Mikko Tuohimaa
su 02.04. 14:30 Seurat  Lakkari Eero Illikainen
su 02.04. 15:00 Seurat  Yläkartano Mikko Tuohimaa
su 02.04. 16:00 Seurat  Rauhanyhdistys Timo Lyytikäinen, Risto Lauhikari
ke 05.04. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
pe 07.04. Raamattuluokkalaisten retki  Ilmoitetaan myöhemmin
su 09.04. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
ke 12.04. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 12.04. 18:00 raamattuluokka molemmat ryhmät  Kodit
su 16.04. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
ke 19.04. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 19.04. 18:00 raamattuluokka molemmat ryhmät  Kodit
su 23.04. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
ke 26.04. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
ke 26.04. 18:00 raamattuluokka nuoremmat  Koti
pe 28.04. 18:00 Nuorten perjantai  Rauhanyhdistys Raamattu/keskustelutuokion aihe: Vanhempien kunnioitus
su 30.04. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
toukokuu
ke 03.05. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
su 07.05. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
ke 10.05. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
su 14.05. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
ke 17.05. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
su 21.05. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
ke 24.05. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys
su 28.05. 12:00 Pyhäkoulu  Kodit ja Ry
ke 31.05. 17:00 Päiväkerho  Rauhanyhdistys